O firmie
Istniejemy nieprzerwanie od 30 lat. Posiadamy doświadczenie, dobrany zespół fachowców i bardzo dobre zaplecze techniczne.
   

Zajmujemy się głównie wytwarzaniem, hartowaniem i montażem konstrukcji stalowych. Posiadamy świadectwo kwalifikacji do remontu i montażu stalowych konstrukcji mostowych. Jako producenci i podwykonawcy braliśmy udział w wielu znaczących inwestycjach na terenie całego kraju m.in. remoncie wiaduktu kolejowego w Ostrowie Wielkopolskim, podnoszeniu i remoncie kładki pieszej w Poznaniu, remontach i wzmocnieniach mostów kolejowych we Wrocławia i Brzegu, remontach mostów Młyńskich we Wrocławiu; z poza branży mostowej: przebudowie zabytkowego dworca PKP w Brzegu, remoncie amfiteatru w Opolu, we Wrocławiu: budowie Centrum Arkady, dworca przesiadkowego na rondzie Reagana, przebudowie kamienicy Intermody oraz studium nagrań dla ATM Grupy na Bielach Wrocławskich.

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 30 lat. Dzięki temu mamy szerokie doświadczenie na rynku oraz cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy stałymi współpracownikami takich firm jak: Skanska, Mosty Poznań, POL-DRÓG, Wrobis, Awbud, Budimex, Bud-Most, Ergis.

Nasz zespół tworzą doświadczeni i uprawnieni fachowcy z branży konstrukcyjnej, budowlanej, mostowej, elektronicznej oraz architektonicznej, którzy zawsze z chęcią doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie.

To co lokalne i rodzime jest dla nas bardzo ważne, dlatego wspieramy finansowo młodzieżowe inicjatywy sportowe.

oporeczowanie